.

.

Сет на резервоарот за плус големина на Derek Heart Juniors и сет на здолниште за вратоврска

Сет на резервоарот за плус големина на Derek Heart Juniors и сет на здолниште за вратоврска

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нашиот резервоар за тркачи на земјоделски култури „Дерек срце“ и сет на миди здолништа со високи половини ќе бидат поставени оваа сезона! Одликувајќи се со две различни и тренд отпечатоци што ќе ве натераат да се истакнете од толпата, овие комплети се совршени за дневна забава или ноќна ноќ на градот. Ова брзо ќе стане омилен сет на главни страни! Машина за перење. Сет со две парчиња. Печатена ткаенина. Завиткајте околу половината. Миди здолниште. Исечен резервоар за Racerback. 92% полиестер. 8% спандекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне