.

.

Момците на Расел израмнуваат шорцеви, големини 4-18

Момците на Расел израмнуваат шорцеви, големини 4-18

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Израмнете се на неговата активна облека и додајте ги овие шорцеви за момчиња што влегуваат од Расел во мешавината. Спарувајќи се со неговите омилени маички и тенкови, вашето момче е поставено за неговите омилени спортови и активности! Овие шорцеви имаат панели за преклопување на мрежи за дишење со својства за влага за да помогнат да се одржи кул и сув за какво било тренингот или обичниот излез. Материјал : 53% полиестер/36% рециклиран полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active Fit. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Dri-Power 360 Wicking Wicking Highture помага да се одржи ладно и суво; рефлексивни топлински места; логото на логото. Активни шорцеви на момчињата од Расел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне