.

.

ПРИМА маркетинг хартија подлога, А4

ПРИМА маркетинг хартија подлога, А4

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Совршена подлога за картички, белешки и други проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи триесет и 8,25-инчни двострани листови во шест различни дизајни (пет од секој дизајн). Без киселина и лигнин. Prima Marketing Paper Pad, A4 : Совршена подлога за картички, белешки и други проекти за изработка на хартија. Овој пакет содржи триесет и 11 "x 8-1/4" двострани листови во 6 различни дизајни (5 од секој дизајн). Без киселина и лигнин. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне