.

.

Графичка Америка кратка ракав графички екипаж Класичен пакет за маици

Графичка Америка кратка ракав графички екипаж Класичен пакет за маици

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Покажете ја вашата благодарност со графичката графичка тема на оваа мајка. Одличен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон вашата мајка или дајте ја како совршен подарок за пријател или член на семејство. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од празници покажува тренд стилови на удобна обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици на мајката и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами Tee Fit . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра-големи димензии на облека за жени . големини мали-3 XL (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне