.

.

SixThreezero Секоја и секоја екскурзија женски 250W хибриден крстосувач Е-велосипед, морнарица

SixThreezero Секоја и секоја екскурзија женски 250W хибриден крстосувач Е-велосипед, морнарица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Предни и задни дискови рачни сопирачки за лесно и навремено запирање. 26-инчни тркала со 2-инчни полу-слаби гуми обезбедуваат одлична ролна и перничето, стабилно возење. 250-вати моторни функции во режим на помош на педали или целосен електричен режим. Одговара на возачи од 5 стапки до 6 стапки, високи 2 инчи. 3) Користете го гаснењето на палецот за да му дозволите на моторот да ја заврши целата работа. Ултра удобната ергономска рамка ве одржува во исправена, опуштена позиција на возење, намалувајќи го вирусот на грбот, колкот, рамената и колената. 2) Возење во режим за помош на педали и ангажирајте го моторот само кога педалите. Максимална брзина од 15 км на час во режим со целосен електричен режим и 28 км на час во режим на помош на педали. Ултра удобната ергономска рамка ве одржува во исправена, опуштена позиција за возење, намалувајќи го вирусот на грб, колковите, рамената и колената.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне