.

.

Швајцарска технологија девојки 4-во-системи јакна, големини 4-18

Швајцарска технологија девојки 4-во-системи јакна, големини 4-18

DEN 427.04

Од стока
Во продавницата

Четири јакни во едно! Оваа системи јакна е крајна во удобност, топлина и разноврсност. Ако е навистина студено, вашето дете ќе има заштита на две јакни. Кога времето ќе се загрее, само нека ја носи или надворешната јакна или внатрешната јакна. Внатрешната јакна е реверзибилна! Достапно во неколку бои. Карактеристики на надворешната јакна : . И надворешната и внатрешната содржина на ткаенината JKT како 100% полиестер1. Полифинирана и микрофлецен наредена за топлина2. Отпорен на вода3. Аспиратор што е кадифен, наречен за топлина4.zippered џеб за да се обезбедат вредности5. Сите патенти имаат табулатори за влечење на Grosgrain за лесен пристап. Реверзибилната внатрешна јакна има надворешна обвивка отпорна на вода и може да се врати во мека микрофлеа. Исто така, има два џебови . Надворешни : Затвори кука и јамка лента пред да се измие. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорско белило кога е потребно. Не железо . Внатрешно : Машинско миење ладно ети како бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте. Направено во Кина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне