.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина кадифето со должина на коленото со карирано здолниште за печатење на печатење

Единствени поволни цени, женски плус големина кадифето со должина на коленото со карирано здолниште за печатење

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Удобниот кадифен материјал создава елегантен изглед за овој проток на средно здолниште. Карактеристики во запалената полите и истегната кадифена ткаенина за удобно вклопување. Ова здолниште со елегантен стил е совршен избор за вашиот одмор, забава, шопинг и време за датира. Исклучително лесен здолниште, совршено се вклопува и може да ве натера да се чувствувате опуштено и самоуверено. Меѓународна големина на мерење (во инчи) Girth Girth Вкупна должина1x 36 1/4 26 3/42x 39 3/8 27 1/23x 43 1/4 28 3/84x 47 1/4 29 1/8 повеќе стилови, повеќе избори , КЛИКНИ ТУКА. Единствени договори за жени плус со големина кадифена линија на коленото со должина на коленото, карирано здолниште со одблесокот 80%, 20% полиестер. Увезени. Средна должина. Fit & Flare. Прекрасен класичен дизајн. Машина за перење. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговара на големина 1x.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне