.

.

Intl Seattle Intl Bake на Home Baguette 2pk

Intl Seattle Intl Bake на Home Baguette 2pk

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Краток опис не е достапен багети, кисела супа. Печете дома. За повеќе информации посета. Фејсбук. Инстаграм. Ако имате какви било прашања или коментари за овој производ, ве молиме, дозволете ни да се слушнеме од вас. Најдете нè на следниве локации : Интернет : /контакт; Пошта : Франц услуга за клиенти PO Box 14769 Portland, ИЛИ 97293. Ве молиме, вклучете го името на производот, каде што сте ги купиле и UPC.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне