.

.

Чудо на нација девојки со ребрести се потсмеваат на вратот со долги ракави, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со ребрести се потсмеваат на вратот со долги ракави, големини 4- & плус

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Удобниот класик добива ажурирање од Wonder Nation. Овој исмеен врат на вратот на девојчињата има дизајн на пуловер за лесно носење со полите од зелена салата што удира на колкот и додава дополнителна здружение на нејзиниот изглед. Лесно е да се спари со нејзините омилени фармерки или хеланки, овој врв на долги ракави е разноврсен додаток на нејзината гардероба за училишни денови и забава за време на викендот. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/17% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим на работ на зелена салата на манжетни и полите; Ребрестиот плетено тело. Девојчињата со ребрести се исмејуваат вратот од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне