.

.

Кошула за долг ракав на Лејди Ли

Кошула за долг ракав на Лејди Ли

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Кога станува збор за без напор вклопување и женски стил, оваа мека памучна блуза не може да се наполни. Кошулата со рафле V-врат од Ли ги има сите романтични женски детали што ги сакате, вклучувајќи шутли низ градите и околу рамената, белмични надуени ракави и деколте во форма на срце. Предното затворање на предната должина на копчето Направете да се облекувате ветре. Направено од 100% памук, оваа лесна кошула е совршена за топли летни денови. Добро парови со други, вклучувајќи ги и вашите омилени шорцеви, фармерки, здолништа и панталони. Лабава, опуштена вклопена. Детали за детали. Ракав ракав. Затворање на копчињата. Инспирирани од архивите на Ли. 100% памук. Стил #112325059.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне