.

.

Едноставно кажано II-PREMIUM RRADED PRINT

Едноставно кажано II-PREMIUM RRADED PRINT

DEN 1199.84

Од стока
Во продавницата

Едноставно кажано II-PREMIUM, врамен печати, врамен ладно притиснато хартија за печатење во која има супериорна рамка за двојно матка и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне