.

.

Грипер 2-парчиња делење на столчето за лулка, перничиња за столче, Твил

Грипер 2-парчиња делење на столчето за лулка, перничиња за столче, Твил

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овој комплет за перница за столче за лулка, има дно отпорно на лизгање. Дизајнот одговара на секој декор. Перници за столче за делење на 2 парчиња делење, Твил : Поддршка за отпорна на лизгање. Крајни димензии : 15 "x 16" x 2 "; димензии на грбот : 24" x 16 "x 2". Грижа : Чиста на самото место. Големина за да одговара на повеќето столчиња. Современ изглед. Содржина на материјал : 100 проценти памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне