.

.

Mainstays Fleece Plush Shapt Chaptte, 50 60 , празничен бор, полиестер, машина за перење машина

Mainstays Fleece Plush Shapt Chaptte, 50 60 , празничен бор, полиестер, машина за перење машина

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овие главни мрежи од 50x60 плишани фрлања со плишани фрлања не само што ве одржуваат топло со екстра-мека, кадифен руно ткаенина, туку се искачи на сите страни со засилени рабови, совршени за прицврстување во кревет, на каучот или околу кампот на пожарот . Достапно во најразлични отпечатоци на главните теми 50 ”X 60” Fleece Flowte е совршено за да додадете расположи на вашиот декор за дома или да му дадете подарок на пријателите и семејството. Без разлика дали сакате да се завиткате додека се затегнувате, ви треба дополнителен слој на топлина додека дреме на креветот или виткате на каучот додека гледате телевизија, овие главни печатени фрлања на плишани руно ги покриле. Mainstays Fleece Plush Throw Fahtte, 50 "x 60", празничен бор. Мерки 50 x 60 in. Направи одржливо со 70% рециклирана содржина на полиестер. Направено од мек полиестерски материјал. Достапно во најразлични отпечатоци. Совршено ажурирање за секоја просторија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне