.

.

Stuple Industries Обичен бел цветен аранжман букет Мртва животна сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од Ени Ворен

Stuple Industries Обичен бел цветен аранжман букет Мртва животна сликарство сиво врамен уметнички печатен

DEN 671.84

Од стока
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, цвет, сликарство, вазна, грнчарија, тегла, графика, цветен дизајн, шема, цветен букет, цветна аранжман,. Дизајн од Ени Ворен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне