.

.

Lee® Women'sенски плус ултра лу -удобност со Fle Motion Straight Leg Jean

Lee® Women'sенски плус ултра лу -удобност со Fle Motion Straight Leg Jean

DEN 502.88

Од стока
Во продавницата

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот се соединуваат совршено за да го создадете вашиот Jeanан од соништата. Овие женски ултра луксуз удобност со флексибилно движење фармерки од Lee® се комплетни со иконични детали за Ли, флексибилна необврзувачка лента за половината, права нога за силуета за слабеење и доволно истегнување за да ве натера да се движите во крајна удобност. Среден пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Флексибилна, необврзувачка лента за половината. 5 џебови. 30 "основен инсим. 78% памук, 20% полиестер, 2% еластан. Стил #112343718.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне