.

.

Чудо нација момчиња дете тешка маица со краток ракав, 5 пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња дете тешка маица со краток ракав, 5 пакувања, големини 4- & хаски

DEN 224.00

Од стока
Во продавницата

Освежете ја неговата гардероба со овие деца тешки маици од Wonder Nation. Изработена во мека и издржлива маичка плетена со дизајн без ознака за целодневна удобност. Достапно во разноврсни цврсти материи - одлично за мешање и совпаѓање со нејзините хеланки или шорцеви секој ден во неделата. Сега во пет пакувања за заштеда на пари! Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Повлечете го стајлингот. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Докажано дете тешко : избледена ткаенина; Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Маица со Jerseyерси за момчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне