.

.

Современа површина за килими со повеќе бои дневна соба лесна за чистење

Современа површина за килими со повеќе бои дневна соба лесна за чистење

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Енергирајте ја секоја просторија со овој имагинативен килим со современа област. Апстрактниот дизајн со заситени бои во шема на бранови има драматичен ефект. Мандарина, канаринска, длабока аква, таупе, црна, бела, светло зелена и црвена боја. Современа килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') лента со повеќе бои дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна разнобојна сенка и црвени акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне