.

.

Безжичен полнач за ткаенини за QI компатибилни уреди, iPhone X, iPhone 8, iPhone Plus, Samsung Galaxy S - Square - Grey

Безжичен полнач за ткаенини за QI компатибилни уреди, iPhone X, iPhone 8, iPhone Plus, Samsung Galaxy S -

DEN 525.92

Од стока
Во продавницата

Безжично полнење на безжично полнење на ткаенина безжично полнење за i Phone 8, i Phone 8 Plus и i Phone X Ultimate Fultion Experience Experience Нов и без напор начин за полнење на вашиот i Phone 8, i Phone 8 Plus и i Phone X - безжично сте возбудени за вашиот нов i Phone 8/8 Plus или i Phone X, добро, за навистина да уживате во тоа, да го добиете ова пристаниште за безжично полнење што работи кога ќе го поставите вашиот i Phone надолу. Нема повеќе вклучување на кабел! Стаклото назад, заедно со ефикасен систем за полнење на QI, ви овозможува едноставно да го поставите да го наплатите без да мора да се прикачи на wallидот со кабел за полнење. Компатибилен со Apple i Phone X / 8/8 Plus, Samsung Galaxy S9 / S9+ / S8 / S8+ / Note 8, LG V30 / G6, паметни телефони со Qi-en. Брзини со полнење до 5 W. Не-лизгачка ткаенина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне