.

.

Момци за чудо нација рип и поправаат фармерки, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација рип и поправаат фармерки, големини 4- & хаски

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Одличен пар класични фармерки со трендовски пресврт, овие брзо ќе станат пар во гардероба на вашиот син. Ткаен тексас. Стајлинг со 5 џеб. Дополнително истегнување. Детали за уништување. Сиво светло миење. BCI памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне