.

.

Мармонт Хил Tilled Field од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Tilled Field од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Впечаток за врвен квалитет на gicle на архива со висока резолуција од Каролис Јанулиспрофесионално врамена и монтирана на архивата без киселина, мат Мармонт Хил „Тил поле“ од Каролис Јанулис, врамена сликарство за сликање : врвен квалитет gicle print на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне