.

.

Wildon Home Amaleeda рачно затегната сива 'рѓа област килим

Wildon Home Amaleeda рачно затегната сива 'рѓа област килим

DEN 1648.00

Од стока
Во продавницата

Rizzy Home Grey reg во волна и Viscose 8'x10 'CST33869 Карактеристики на градежништво : Рачно изработено. Техника : Тафутирана. Материјал : Премиум измешана волна со акценти на вискоза. Потекло : Индија. Преоден стил. Вакуум и самото место чисто по потреба. Сувата пена и абсорбента подлога се најпосакуваниот метод. Не користете лента за ритам. Техника : Тафутирана. Примарна боја : сива и 'рѓа. Материјал : Волна. Тип на производ : Област килим. Димензии на килимот со големина 2 'x 3' висина на купот : 0,59 ''. Севкупна тежина на производот : 3 фунти. Тркач со големина на килим 2'6 '' x 8 'Севкупна тежина на производот : 14 фунти. Големина на килим 3 'x 5' Севкупна тежина на производот : 10 фунти. Големина на килим 5 'x 8' Севкупна тежина на производот : 29 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне