.

.

Преносен Bluetooth звучник на креативен воздушен бран, сива

Преносен Bluetooth звучник на креативен воздушен бран, сива

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Систем за преносни Bluetooth звучници на креативни воздушни бранови, 30 W RMS, сива, блиска комуникација на полето, полнење на батерии, USB, 1 пакет креативен преносен звучник на Bluetooth, сив звучник нуди максимална продуктивност со дополнителна сигурност. Искусете го зачудувачки звук од филмови, музика, подкасти, игри безжично од кој било од вашиот уред со овозможено Bluetooth додека работите на вашата работна маса или се релаксирате во вашиот кауч. Поврзете ги вашите уреди преку USB -портата и директно пуштете ги вашите мелодии. Обезбедува погодност за полнење на батеријата за да можете да играте аудио каде било во кое било време за максимална употребливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне