.

.

Сет на маички за колачиња од сусам улица, маици и кратки облеки, 3 п.п.

Сет на маички за колачиња од сусам улица, маици и кратки облеки, 3 п.п.

DEN 340.64

Од стока
Во продавницата

Овој краток сет на Baby Boy 3 PC вклучува кошули со кратки ракави со манжери за колачиња, и кратки за да одговара на Sesame Street 3 PC Постави графички кошули со кратки ракави, печатени кратки миење на машината за памук со памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне