.

.

Justice Girls Fleece Lounge Sweatshirt & Midi Short, големини XS-XLP

Justice Girls Fleece Lounge Sweatshirt & Midi Short, големини XS-XLP

DEN 360.00

Од стока
Во продавницата

Направете облека со ветре со Justice Girls Fleece Lounge Sweatshirt & Midi Short 2-парчиња облеки! Овој пријатна сет има мека, пријатна маичка за руно со сурово лого на правда и сјајно правда. Координативните шорцеви имаат функционална вратоврска и џебови- совршени за чување на нејзините омилени технолошки додатоци! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за пријатна изглед. Материјал : 52% памук, 48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : преголема маица со долг ракав и координативни хеланки. ФИТ : Опуштено. Врвни карактеристики : манжетни со ребра за цел ден удобност, сјајна графика. Крајни карактеристики : Еластична лента за половината, џебови. Justice Fleece Lounge Sweatshirt & Midi Short за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне