.

.

Stuple Industries сонуваат големо мало симпатична инспиративна еж, 14, дизајниран од Леа Страатсма

Stuple Industries сонуваат големо мало симпатична инспиративна еж, 14, дизајниран од Леа Страатсма

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Леа Страатсма. Сонувајте големо мало симпатична инспиративна еж.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне