.

.

Ekena Millwork 6 W 10 H 24'l 3-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Teailing Beam, Premium Walnut

Ekena Millwork 6 W 10 H 24'l 3-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Teailing Beam, Premium Walnut

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Автентични и точни реални текстури на дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне