.

.

Доцна играчка за кучиња на животни, сина

Доцна играчка за кучиња на животни, сина

DEN 123.68

Од стока
Во продавницата

Додадете повеќе забавно и време на игра во вашиот најдобар пријател со пријатели со играчката за кучиња Вол-Март! Кучињата од сите возрасти и големини можат да се симнат со забавата, утешна пискаа на оваа симпатична мала играчка. Обезбедува стимулација за кученца или возрасни и постари лица за да се спречи здодевноста и да се намали немирното однесување. Се одликува со смешна вкусна издржлива розова и сина играчка во форма на топка што вашите кутриња ќе сакаат да ја фрлаат и да ја достигнуваат. Играчка за кучиња од латекс, сина : направена од природен латекс. Поцврст од винил. Исечи кога се исцеди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне