.

.

Женска омилена маица

Женска омилена маица

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени Омилена маица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне