.

.

Батерија за Ноќта на вештерките управувана со сина акрилна рака предводена од таблета, на начин, начин да се слави

Батерија за Ноќта на вештерките управувана со сина акрилна рака предводена од таблета, на начин, начин да

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Барате плашлива декорација на Ноќта на вештерките што ќе му дадете на вашиот дом мистичен сјај? Не гледајте подалеку од начинот да ја прославите акриличната мистична мистична декорација на таблети со сина боја. Оваа декорација има акрилна рака со ласерски гравирани астролошки симболи кои осветлуваат сина боја. Оваа декорација мери висока 8 инчи и ширина 5,1 инчи, што го прави совршено вклопување за секоја таблета или мантија. Синото LED светло ја дава вистинската количина на мистично осветлување за да го постави расположението за вашата забава за Ноќта на вештерките. Плус, тоа е управувано со батеријата, така што нема да мора да се грижите за наоѓање на излез или да ги тропате жиците. Начин на славење на ласерско ласерско вградено мистично сино, сино светло декорација на таблети, управувана со батерија. Боја : Сина. Забавна декорација на Ноќта на вештерките. Мерки : 8 "H x 5.1" w. Работи со батерија, за да не мора да се грижите за наоѓање на излез или да ги тропате жиците. Сината LED светло ја дава вистинската количина на мистично осветлување. Одлично за следната забава за Ноќта на вештерките!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне