.

.

Прилагодливо капаче за завршување на капачињата на Chicago Cubs од омилениот вентилатор

Прилагодливо капаче за завршување на капачињата на Chicago Cubs од омилениот вентилатор

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Подгответе се за следниот натпревар со вашата официјално лиценцирана, MLB Chicago Cubs, прилагодлива капа/капа од фан Омилена, оваа дво-тон капа има подигната графичка коцки за везови на круната и рамен везен тимски зборник на визирот. Направено со издржлива ткаенина Tactel и PK Mesh, и прилагодлива лента за велкро, ќе се согласите дека вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Омилен вентилатор - МЛБ прилагодлива капа/капа - Шај - Чикаго младенчиња, стил : завршување, боја : кралска, големина : OSF. • Капа за прилагодување со два тони. • Подигната графичка екипа на везови на круната. • Рамен тим за вез на вез на визир. • Затворање на каишот Велкро. • ТАКТЕЛ И ПК -ткаенина. • Структурирана форма на МВП. • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне