.

.

Чорапи со премија за екипаж на екипажот со високи гребени за машки грешки, пакувања

Чорапи со премија за екипаж на екипажот со високи гребени за машки грешки, пакувања

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Чорапите со високи гребени на мажите се направени со перничен памук за секојдневна удобност и се карактеризираат со класичен стил за секојдневен фаворит. Секој пар во оваа 4 пакет машки чорапи е плетен со мек, премиум памук и целосно перниче со нозе за дополнителна удобност и издржливост. Овие трајни, удобни чорапи за мажи имаат технологија за влага за да ги одржуваат чорапите суви и заштита на мирис за контрола на мирисот. 4 пар по пакет. Се вклопува во големината на чевлите 10-13. Третман на издржливост. Целосно перниче за удобност. Бои на акцент. Сместен, потрајниот памук со прстен, додава удобност. Панел за вентилација на мрежа. Засилена пета и пети. Направено во САД со увезени предива. Машинско миење ладно, користете само белило што не е хлор кога е потребно, сувајте сув медиум, не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне