.

.

Божиќни нараквици направени со прецизно исечено кристал од розова кутија

Божиќни нараквици направени со прецизно исечено кристал од розова кутија

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Божиќни нараквици изработени со прецизно исечено кристал од розова кутија цврста жица од не'рѓосувачки челик 10мм прецизност на срцев кристал кристал 22мм шарм Божиќни нараквици изработени со прецизно сечење кристал со розова кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне