.

.

COMO BLU плус големина маица со кратки ракави за печатење во облак

COMO BLU плус големина маица со кратки ракави за печатење во облак

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Сонувачки, отпечатоци слични на облак ја истакнуваат оваа маица COMO Blu што нуди над основниот стил. Изработена во удобна ткаенина од памук, силуета со кратки ракави и класичен екипаж помагаат да го проверите вашиот застој во проверка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Екипаж. Кратки ракави на Раглан. Контраст за печатење. 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Mirtенска плус големина маица со кратки ракави од Como Blu.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне