.

.

Едноставен модерни деца Тритан Самит Сипи чаша за мали деца - 12oz Пластично шише за бебиња за девојчиња и момчиња - виножита со еднорог

Едноставен модерни деца Тритан Самит Сипи чаша за мали деца - 12oz Пластично шише за бебиња за девојчиња и

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Едноставното модерно шише со вода со вода со пиперски капак ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. За секоја пригода има големина, стил и капак. Sippy Lid : Ова шише на самитот доаѓа со силен капак. Овој пиперски капак е искривен. Овој капак е одличен за мали деца дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара на која било големина на шишето. Изработено од токсин Слободен Тритан : Едноставно модерно шише со вода Тритан Самит со слама капаче е направено од најсовремена Тритан (ТМ) БПА без пластика без токсин . Сипи капаче : Наменето за децата да останат хидрирани без мора да отвори капак. Овој капак не е доказ за протекување, но е отпорен на истурање . Безбедна машина за миење садови : Шишињата и капаците на самитот на децата се безбедни машини за машина за миење садови. Шетачот и чашата за колички за колички може да варираат бидејќи имаат тенденција да бидат потесни . лесни и издржливи : лесен, исклучително издржлив и држи 12oz течност, што им олеснува на мали деца и деца да се зафаќаат и да пијат со леснотија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне