.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Романтична насмевка Цитат Убави глам Детали за типографија Канвас wallидна уметност, 20, дизајн од Лил Руе

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Романтична насмевка Цитат Убави глам Детали за типографија Канвас wallидна уметност, 20,

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : калиграфија; Да се ​​мисли на тебе е да се насмееш. Дизајн од Лил Руе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне