.

.

Terra & Sky Womensенски плус големина лента широки панталони со постелнина за нозе

Terra & Sky Womensенски плус големина лента широки панталони со постелнина за нозе

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Панталоните што ги баравте. Чиста широка нога и лесна чувство го прават Тера исечена. Подигање и инсејм : 16 ”среден пораст; 24,5 ”Inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Двојни странични џебови. Карактеристики : сите ленти. Plusенски плус шарени широки панталони за ленени нозе од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне