.

.

Трговска марка ликовна уметност Конгрес Св. Ноќ Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Конгрес Св. Ноќ Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црна мат, црна

DEN 768.00

Од стока
Во продавницата

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Конгрес Св ноќ“ Канвес уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црна мат, Црна рамка : Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, акрилик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне