.

.

Ханес оригиналните женски облеки обоени руно качулка

Ханес оригиналните женски облеки обоени руно качулка

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Hanes Originalsенска облека обоена руно худи - стил GDH430 гроздобер измиен и облечена облека, за да се чувствува добро како што изгледа, оваа кошула со качулка е совршена за поставување над маички или носење соло. Оваа женска качулка за пуловер е направена од руно направено со американски памук. Мек полу-месечен грб на вратот свртен со лента со држење; Без џеб од Канга . паднато рамо : ви дава многу простор за движење . миење на ладна вода : Ханес препорачува да го миете овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне