.

.

Чудо на нација Дете за мали деца со лесна патент јакна, големини 12м-5Т

Чудо на нација Дете за мали деца со лесна патент јакна, големини 12м-5Т

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Поврати го во кул, убав стил со оваа лесна јакна за чудо нација. Совршено за лесен слој, оваа поштенска јакна за вашето момче за дете има дизајн со качулка за малку додадена покриеност кога температурите се натопуваат. Збир на странични џебови помагаат да се задржат неговите омилени додатоци безбедни кога е во движење. Лесна и удобна, оваа јакна е одлична за активни момчиња. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : лесна. Јакна за момчиња на мали деца од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне