.

.

Долче Вита женски идили муле

Долче Вита женски идили муле

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Студија за стил! Со воздушната удобност на сандалата и чекор-леснотијата на лизгање, Dolce Vita Idilly Mule го нуди најдоброто од сите светови, во кој има вампир со затегната вампир, спротивставена на елегантната пети на бадем. Лесна опција од ден на ноќ што можете да ја носите на работа и пошироко, спарете ја со сè, од панталони и фармерки до мини и максис. Материјал : горен : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на потпетици на висина; Затворено пети. Idенски идили беа извадени мули од Долче Вита.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне