.

.

Едноставен модерен капак за флип - одговара на сите големини Едноставни модерни класични тамблери, патувања за патувања и чаши за извидници за кафе - задникот на за?

Едноставен модерен капак за флип - одговара на сите големини Едноставни модерни класични тамблери, патувања

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Одговара на сите големини на чаши за питс, патување и извидници - овие капаци се вкрстени компатибилни со и големина на пит -тамблер, патување со патување за патување или извидничка чаша за кафе. Внатрешното навојување гарантира дека капакот ќе остане тесен .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне