.

.

Пенка + опрема PL 16 Поместено BO преклопено

Пенка + опрема PL 16 Поместено BO преклопено

DEN 619.84

Од стока
Во продавницата

Без разлика дали вашите предмети се во движење, по пошта или се упатуваат кон складирање, коруптираните кутии се совршени за да имате при рака за што може да се појави проект. Овие цврсти и економични кутии се совршени за чување или испорака на книги, каталози, па дури и поголеми предмети. Секоја кутија е исто така составена во целост од рециклирана содржина за да можете да одите зелено каде и да одите. Плус, форматот за преклопување овозможува да ги чувате кутиите и да заземате помалку простор кога не ги користите. Средна коруптирана склопена кутија Крафт, 16 "x 16" x 15 ", кафеава : Трајлив 32 lb. Test Edge Crush Test. Ги исполнува поштенските регулативи. 100 проценти рециклирана содржина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне