.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 840.00

Од стока
Во продавницата

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Графики за печатење на екран. Јака на ребра. Прислушување на задниот врат. Вратот на екипажот. Краток ракав. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Outer Stuff.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне