.

.

Подобри домови и градини цврста завеса на отворено

Подобри домови и градини цврста завеса на отворено

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Внатрешна/надворешна употреба. Едноставно, лизнете ја шипката за завеси низ громите од сребрен тон и закачете се на предниот трем, страничниот трем или лани во задниот двор. Димензии 54 "W x 96" L. Прилагодени со врвни материјали, подобри домови и градини на отворено, изгледа одлично, дожд или сјај, од година во година. Темно сината завеса се спротивставува на мувла, згаснува и дамки. Висат како единечна завеса или во множители низ предниот трем, балкон, тераса, ланаи во задниот двор. Цврстата морнарица панел за завеси на сите временски услови создава превез на приватност во кој било амбиент на отворено. Без разлика дали е обесена во синглови или множители, оваа завеса што сака временски услови создава приватност и штити од штетни УВ зраци. Цврста морнарица полиестерска ткаенина се спротивставува на мувла, згаснува и дамки. Опремени со мат громити од сребрен тон. Брзо се суши по дожд туш. Надворешна шипка за завеси се продаде одделно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне