.

.

Трговска марка ликовна уметност „џунгла сафари боја“ платно уметност од здраво ангел

Трговска марка ликовна уметност „џунгла сафари боја“ платно уметност од здраво ангел

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Уметник : Здраво Angel Subject : Floral Style : Modern & Modern and Contectione Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има розов цвет во центарот на зелените лисја што ја пополнува рамката. Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Здраво ангел „џунгла сафари 8 бојата“ платно уметност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне