.

.

Границите го уништија предниот врв

Границите го уништија предниот врв

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Овој разноврсен врв од без граници се карактеризира со пробивање на влечење, детали за крст на крстот и ракави за прирабници. Носете го со омилениот пар фармерки и бели патики и подготвени сте да одите! Моделот е 5'10 '' и носи големина S. v-врат. Ракави на прирабници. Draw String ги разоткри деталите од предниот дел. Крис вкрстени ленти од грб. Достапно во асортиман на бои. 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Го исфрли врвот за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне