.

.

Sumn Industries Country Flower Arrance Arrance Jar Bouqut Tartan Tabletop 30, Design By House Fenway

Sumn Industries Country Flower Arrance Arrance Jar Bouqut Tartan Tabletop 30, Design By House Fenway

DEN 583.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : дахлија; Растенија; Цвеќе; Цвет; Цветен букет; Цветниот аранжман; Цветен дизајн; Образец; Тегла. Дизајн од Хаус Фенвеј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне