.

.

Двојно слој и приватност бесплатно-стоп ролери за безобразни зебра

Двојно слој и приватност бесплатно-стоп ролери за безобразни зебра

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Наменето за : Двојни режими сенка филтри светло во текот на денот и обезбедува целосна приватност во текот на ноќта. Едноставно повлечете ја сенката малку за чиста, да уживате во убави светлосни ефекти и надворешниот поглед и за приватноста, да создадете мир на умот во вашиот дом. Монтажа : Внатре или надвор од монтирање (минимална длабочина од 2,25 инчи потребна за внатрешно монтирање; 3,25-инчи за испирање во внатрешноста на монтирањето). Оваа сенка е издржлива и идеална за кујна, бања, канцеларија, спална соба, гаража, ден, семејна соба, расадник и многу повеќе. Способен за внатре или надвор од монтирање. Нема потреба да се влечка, едноставно повлечете ја или кренете ја сенката со лифт на прстот. Идеални домови со мали деца и миленичиња; Нашата сенка ги исполнува и ги надминува регулативите за безбедност на децата ANSI. Лесно префрлајте се помеѓу чиста и приватноста со оваа модерна и стилска двојна комбина сенка. Брзо инсталирање : Вклучени се сите хардвер и упатства. Препорачани соби : Дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, расадник, бања. За разлика од другите механизми за пролетни ролери, непречено функционира слободен стоп, начинот на кој очекувате. Безжичен : Сертифициран најдобар за деца - безбеден и практичен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне