.

.

Тајни богатства женски и женски плус супермински панталони за спиење

Тајни богатства женски и женски плус супермински панталони за спиење

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Потерајте го студот на зимата со тајни богатства женски супервични панталони за спиење. Без разлика дали гледате филм покрај огнот или го украсувате дрвото, овие дневни панталони се совршени за вечер во затворено. Овие супер-меки пантолони за спиење се топли, лукави и пријатно удобни. Овие панталони се достапни во 12 привлечни бои и обрасци за да ги надополнат омилените врвови на пижами или салон кошули. Спарете ги овие пантолони за спиење со вашите омилени пријатни чорапи и влечки и вие сте подготвени за одмор и релаксација. Овие панталони се достапни во големини мали преку 3x и тие имаат половината за влечење за прилагодено вклопување. Тие се машини што се перат и за лесна нега. Уживајте во луксузната топлина и мекост на тајните богатства женски суперкинливи панталони за спиење. Тајни богатства женски супервични пантолони за спиење : достапни во разновидни бои и обрасци. Достапно во големини Small-3x. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор, кога е потребно, паѓајте суво на ниско ниво, не пеглајте. 100% полиестер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне