.

.

Борба против рак вертикален бар ѓердан од розова кутија

Борба против рак вертикален бар ѓердан од розова кутија

DEN 2080.00

Од стока
Во продавницата

Борба против карцином вертикален бар ѓердан од розова кутија цврст не'рѓосувачки челик 14к јонски позлата (злато и розово злато) Висока полиран (сребрена) 18 -инчен врски со врски со 1,5 инчен продолжение јастог од јастог, затворање на рак на карцином, вертикален бар ѓердан од розова кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне